KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826403

nr 1282 6403

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad. Hamburgs hamn. Motivet: 44x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:05:42